کلیه خدمات سایت تا 15 دی با 20 درصد تخفیف

ایران ووکامرس – رفع مشکلات ووکامرس

شما اینجا هستید : خانه » سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

seo and optimization

سئو از عبارت Search Engine Optimization  گرفته شده است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست.

اگر فروشگاه شما سئو نیست یا با افت بازدید روبرو هستید و یا به عبارتی فروشگاه شما نیاز به سئو دارد سئو فروشگاه را هم اکنون آغاز کنید

الگوریتم های سئو برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

 

سئو و بهینه سازی

 

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛

بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

سئو

در واقع سئو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در طی آن وب سایت شما در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو، در بالاترین نتایج جستجو نمایش داده شود.

 

سئو روندی است که برای به دست آوردن ترافیک سایت و قرار گرفتن در صدر جستجوها استفاده میگردد.

سئو از طریق اصلاح کدهای داخل سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، قرار دادن تگ ها و به دست آوردن خطاهای سایت بر اساس پارامترهای بهینه سازی سایت انجام میگردد

و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقاء  سایت شما در جستجوی صفحه اول گوگل میگردد.

 بهینه سازی

افزایش رتبه سایت و قرار گرفتن در بالاترین رتبه در صفحه اول گوگل باعث بهبود موقعیت سایت گشته و باعث بهتر دیده شدن سایت توسط کاربران گوگل میگردد.

قطعا سایت هایی که در صفحات دوم و سوم گوگل قرار دارند نسبت به سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند شانس بسیار کمتری برای دیده شدن خواهند داشت.

به همین ترتیب سایت هایی که در صفحه چهارم و بیشتر قرار گرفته اند به نسبت سایت های صفحات دوم و سوم کمتر دیده می شوند.

اگر خواهان وب سایتی با رعایت استانداردها و الگوریتم های تعریف شده در سئو هستید و تمایل دارید وب سایت خود را بهتر و بیشتر از قبل به دیگران معرفی کنید، می توانید روی دانش و تجربه کارشناسان با تجربه و متخصص ما در مجموعه ووکامرس ایرانی حساب کنید و انجام این مسئولیت را به ما بسپارید.

فیکس هو

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

دیدگاهی وجود ندارد . شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند.

دیدگاهی بنویسید

شماره تماس

LiveZilla Live Chat Software